Váš železničný portál
Registrovať sa

1. máj s Papagájom – EXPRES DO RAJA

Tip na výlet 20.3.2018 15:19 administrator Zobrazené: 2322

Drahí železničný priatelia a fanúšikovia historickej železnice. Srdečne vás pozývame 1. mája pri príležitosti 170 rokov železníc a 100 rokov CSD odviezť sa na trase Poprad – Margecany – Červená skala a späť vlakom ťahaním parnou lokomotívou 477.013 Papagáj.

 

 

Cestovný poriadok :
príchod odchod
Poprad 7:12
Spišská N.Ves 7:37 7:40
Margecany 8:25 8:35
Gelnica 8:45 8:47
Mníšek n. H. 9:07 9:30
Nálepkovo 9:53 9:55
Hnilec 10:15 10:30
Mlynky 10:45 10:50
Dedinky 10:55 10:56
Dobš. Ľad. Jas. 11:10 11:50
Č. Skala 12:25

Č. Skala 12:45
Dobš. Ľad. Jas 13:15 14:28
Dedinky 14:40 14:41
Mlynky 14:45 14:47
Hnilec 15:02 15:03
Nálepkovo 15:20 15:35
Mníšek .n H. 15:54 15:55
Gelnica 16:15 16:25
Margecany 16:40 17:05
Spišská N.Ves 17:55 18:20
Poprad 18:50

Cenník cestovného :

Poprad a Spišská N.Ves do Červenej skaly ,spiatočný 15 EUR
Margecany a Gelnica do Červenej skaly ,spiatočný 10 EUR
Mníšek N/H, Nálepkovo a Mlynky do Červenej skaly ,spiatočný 7,50 EUR
Dedinky a Dobš. Ľad. Jaskyňa do Červenej skaly ,spiatočný 5 EUR

Deti od 6 – 15 rokov polovičné cestovné .
Deti do 6 rokov zadarmo .

Na akcii neplatia žiadne iné zľavy cestovného .
Cestovné lístky bude možné zakúpiť si priamo vo vlaku .

Zúčastnení na akcii cestujú na vlastnú zodpovednosť

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *