Váš železničný magazín
Registrovať sa

Slovenská strela včera a dnes

Fotoreportáže 10.12.2006 10:31 Juraj Streber Zobrazené: 238

 Dlhé roky bola Slovenská strela doménou rušňov radu 350 gorila. Dnes, od uvedenia nového cestovného poriadku, už tomu tak nie je. Nasadzovanie týchto lokomotív na spomínanom vlaku už patrí histórii. Nahradil ich český rýchlovlak Pendolino. Poslednou gorilou, ktorá mala tú česť odviezť Slovenskú strelu do Prahy pred zmenou GVD nebola žiadna iná, ako legendárna prototypová 350.001. Svojej úlohy sa zhostila bravúrne…

Pendolino vyrazilo na svoju prvú oficiálnu púť na trase Bratislava – Praha o niečo skôr ako „stará“ Strela, t.j. o 5 hod. 41. min. Trasu dlhú 396 km prešlo za 3 hodiny a 49 minút, čo je prvýkrát pod 4 hodinami.

Súprava českého pendolina dorazila do Bratislavy v nočných hodinách, ako pokračovanie českého IC135 Vyšehrad, ktorý svoju cestu ukončil ešte večer v stanici Břeclav.

Prvým pendolinom, ktoré oficiálne odviezlo EC Slovenská strela s novým označením 134, bola súprava s označením 681.007-682.007 známa aj ako „Kryštof“.

Zhodou okolností ide o tú istú súpravu rýchlovaku pendolino, ktorá absolvovala prezentačno-skúšobnú jazdu do Bratislavy 16. novembra 2006.

Autor: Montoya
Fotografie: Pavol Kukučík (foto č.1), Montoya (ostatné foto) ©

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Slovenská strela včera a dnes

E499.3056 zo dňa 10.12.2006 10:35

Tak, tak, aby boli fotky, museli sme mrznúť ráno na stanici 😀 mali by ste nám dať pochvalu 😆

Reagovať

ICE zo dňa 10.12.2006 11:08

Velmi pěkná reportáž, a pěkné fotky, díky hoši!

Reagovať

fajo22 zo dňa 10.12.2006 11:34

v tej blave je akasi tma 😆 ale inac pekna reportaz vdaka za prve fotky pinda v blave pocas platnosti noveho GVD 🙂

Reagovať

Michal Smalo zo dňa 10.12.2006 11:34

Super reportáž, aká nostalgia, že práve 350.001 ťahala posledný vlak Slovenskej strely s klasickou súpravou 🙂

Reagovať

E499.3056 zo dňa 10.12.2006 12:50

Smerom do Prahy. Z Prahy by to mala byť 003

Reagovať

swingo zo dňa 10.12.2006 12:57

Pekne spracovaná reportáž.

Reagovať

362.005 zo dňa 10.12.2006 16:33

E499.3056
chceš mi povedať, že v BA v to ráno mrzlo? Ha,ha,há…

Reagovať

andersen zo dňa 10.12.2006 16:33

No, bude treba počkať na jar a leto. Potom už bude svietiť slnko a fotky budú krajšie ! 🙂 🙂

Reagovať

Bocco zo dňa 10.12.2006 16:49

Pán Montoya,vlak 135 nebol vedený ani na českej strane a ani na slovenskej strane nemal biť vedený v kategorii IC ale ako EC!!!! 🙁

Reagovať

E499.3056 zo dňa 10.12.2006 16:53

Montoya to nepisal, pisal to niekto iny. Samzorejme, na uzemi CR bol do vcera Vysehrad IC.

Reagovať

Peter Dirga zo dňa 10.12.2006 17:43

Pekna reportaz este krajsie fotky Juraj!

Reagovať

Juraj Streber zo dňa 10.12.2006 18:40

pisal som to ja…

Reagovať

Andy zo dňa 10.12.2006 19:10

Kto ráno vstáva, málo spáva a rád sa obetuváva, pekné fotky a články máva. Juraj, comeback is here!:)

Reagovať

Andy zo dňa 10.12.2006 19:18

Ohľadom Slovenskej Strely pripravujem rozsiahly monografický článok, rozdelený obsahom na dve časti.

Reagovať

palo1987 zo dňa 11.12.2006 20:41

Po pravde mne sa viac na Slovenskej strele pacila normalna suprava a pendolino mi na nej nejak nesedi

Reagovať

swingo zo dňa 15.12.2006 20:49

Mne sa viac na slovenskej strele páči pendolino ako klasická súprava.

Reagovať

Msnake zo dňa 23.12.2006 9:43

súhlasím s touto alternatívou, že pendolíno sa hodí na tieto výkony, ale gorila to je už klasika a na ňu sa už nikdy nezabudne 🙂

Reagovať

Msnake zo dňa 23.12.2006 9:44

už sa veľmi teším
😀

Reagovať

Msnake zo dňa 23.12.2006 9:45

myslím si že, pendolíno je vynikajúci vlak na tento učél gorili sú už skoro na každom EC a IC

Reagovať

okuliarnik zo dňa 11.7.2007 22:38

pekný vlak

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *