Váš železničný magazín
Registrovať sa

Prezentačná jazda spoločnosti RAILTRANS s.r.o.

Prevádzka 29.11.2006 12:30 Andrej Ivanič Zobrazené: 106

 Zajtra sa uskutoční prezentačná jazda spoločnosti RAILTRANS s.r.o., v úseku Praha Holešovice – Pardubice a v piatok z Ostravy hl.n. do Olomouca. Podľa najnovších informácií sa z technických dôvodov tieto jazdy nekonajú.

Ako jediní Vám exkluzívne pre fotografov a železničných fanúšikov prinášame cestovný poriadok týchto mimoriadnych vlakov.
Podľa našich predpokladov spoločnosť RAILTRANS s.r.o. bude na tieto prezentačné vlaky používať rušne radu 140 , teda očakávaný comeback bobín je tu!

Cestovný poriadok na 30.11.2006:

Mimoriadny Os 39715

Praha – Holešovice … 11:56
Odb.Rokytka … 11:59
Praha – Libeň … 12:02
Praha – Běchovice … 12:09
Odb.Blatov … 12:11
Úvaly … 12:17
Český Brod … 12:24
Poříčany … 12:29
Pečky … 12:33
Velim … 12:37
Kolín … 12:43
Kolín ser.n. … 12:45
Záboří nad Labem … 12:52
Řečany nad Labem … 12:58
Prelouč … 13:03
Pardubice hl.n. … 13:12

Mimoriadny Os 39492


Pardubice … 15:03
Prelouč … 15:12
Řečany nad Labem … 15:16
Záboři nad Labem … 15:22
Kolín ser.n. … 15:28
Kolín … 15:30
Velim … 15:37
Pečky … 15:41
Poříčany … 15:46
Český Brod … 15:50
Úvaly … 15:58
Odb.Blatov … 16:03
Praha – Běchovice … 16:05
Praha – Libeň … 16:11
Odb.Rokytka … 16:14
Praha – Holešovice … 16:17

Prezentačné jazdy RAIL TRANS s.r.o. dňa 1. decembra 2006

1.12.2006 bude zavedený mimoriadny vlak na trati Ostrava hl.n. – Olomouc hl.n. a späť, s týmto cestovným poriadkom:

Pre prezentačnú jazdu bude zavedený mimoriadny vlak:

Ostrava hl.n. – Olomouc hl.n. 1. násled IC 142

Ostrava hl.n. … odchod 12.00 hod
Ostrava-Svinov … príchod 12.06 hod – odchod 12.08 hod.
Studénka … prechod 12.18 hod.
Suchdol nad Odrou … prechod 12.24 hod.
Hranice na Moravě … prechod 12.35 hod.
Lipník nad Bečvou … prechod 12.40 hod. – vlak 3336 čaká
Prosenice … prechod 12.48 hod.
Výh. Dluhonice … prechod 12.53 hod.
Olomouc hl.n. … príchod cca v 13.12 hod.

Olomouc hl.n. – Ostrava hl.n. 1. násled IC 143

Olomouc hl.n. … odchod 15.25 hod.
Grygov … prechod 15.30 hod. – vlak 3764 ceka
Výh. Dluhonice … prechod 15.43 hod.
Prosenice … prechod 15.49 hod.
Hranice na Moravě … prechod 16.01 hod.
Suchdol nad Odrou … prechod 16.13 hod.
Studénka … prechod 16.19 hod.
Ostrava-Svinov … príchod 16.30 hod. – odchod 16.34 hod.
Ostrava hl.n. … príchod 16.40 hod.

Text: Andy
Zdroj: České dráhy a.s.
Súvisiaci článok: Ďalší comeback bobín?

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Prezentačná jazda spoločnosti RAILTRANS s.r.o.

Unipuls zo dňa 29.11.2006 13:40

Podle aktuálních informací jsou jízdy odvolány.

Reagovať

absolut zo dňa 29.11.2006 20:54

Ako jediní?????
To asi ne!

Reagovať

swingo zo dňa 30.11.2006 7:58

A prečo ich odvolali?

Reagovať

E499.001 zo dňa 1.12.2006 9:33

Protože se zřejmě nedohodli s ODOSkou na mašinách. I když p.Šimral oficiálně tvrdí,že jich je málo a oni by jich potřebovali cca 10ks. 😀 Takže čekají na schválení jakéhokoli typu strojů provenience Siemens na SŽDC.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *