Váš železničný magazín
Registrovať sa

oslavy 70. výročia železničnej trate Púchov – Horní Lideč

Tip na výlet 10.5.2007 22:00 Peter Dirga Zobrazené: 151

 Pri príležitosti 70. výročia otvorenia prevádzky na trati Púchov – Horní Lideč (ČD), organizuje samospráva obcí v spolupráci s ŽSR , ZSSK a ČD propagačné jazdy nostalgických parných vlakov na trati Žilina – Púchov – Horní Lideč (ČD) a Horní Lideč (ČD) – Púchov, na ktoré Vás srdečne pozývame.

Po kliknutí na obrázok sa zobrazí vo väčšom rozlišení.


Railpage.net

Tam

Späť
Púchov
10:00 17:33
Záriečie
10:40 – 10:55 17:14 – 17:16
Lúky pod Makytou
11:00 – 12:00 17:06 – 17:10
Lysá pod Makytou
12:10 – 12:25 17:00 – 17:02
Střelná
12:41 – 12:56 16:48 – 16:50
Horní Lideč
13:00 16:40

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: oslavy 70. výročia železničnej trate Púchov – Horní Lideč

Sari zo dňa 11.5.2007 13:33

Chystám sa tam…maji jezdit Bobiny…to bude náááádhera 🙂 :byebye:

Reagovať

Peter Dirga zo dňa 11.5.2007 16:03

Sari
tak dufam ze prinesies nejake pekne fotky a poskladame nejaky report 😆 :byebye:

Reagovať

Sari zo dňa 11.5.2007 16:30

Peto5o

Jasný, budu se snažit 🙂

Reagovať

Sari zo dňa 12.5.2007 16:09

Chlapi, mám fotky. Zrobíme reportáž ?

Reagovať

Venca zo dňa 12.5.2007 17:57

Už vim předem že to bude nádherná reportáž. 🙂

Reagovať

Laminatka zo dňa 13.5.2007 10:04

Bol som tam. Akurát triedim fotky a videá. Nádherná akcia.

Reagovať

beginner zo dňa 13.5.2007 10:51

Už sa teším na fotočky s tejto akcie. 😆

Reagovať

beginner zo dňa 13.5.2007 10:52

… samozrejme aj nejaké to video poteší 😆

Reagovať

Peter Dirga zo dňa 14.5.2007 4:42

Laminatka

Skoda ze to triedis az teraz – ak by si chcel mohol si prisipiet fotkami ci nejakym videom do reportaze od Sariho. 😉

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *