Váš železničný magazín
Registrovať sa

60. Spišský trh

Tlačové správy 5.1.2006 20:30 administrator Zobrazené: 104

  Vychýrené podujatie nadväzujúce na stáročnú tradíciu konania trhov a jarmokov spojené s bohatým kultúrnym programom. . Účastníkmi na 60. Spišskom trhu (ďalej len „Spišský trh“) môžu byť fyzické a právnické osoby, ktoré majú platné oprávnenie na vykonávanie obchodnej činnosti alebo poskytovanie služieb, fyzické a právnické osoby podľa osobitných predpisov, ktoré splnia podmienky podľa zákona č. 178/1997 Z. z. o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov (ďalej len “zákon č. 178/1998 Z. z.”) a tohto organizačného poriadku.

17. júl (piatok)

10.00 MECHÚRIK A KOŠČÚRIK
Divadlo na Predmestí Spišská Nová Ves

11.00 ČABAROK – detský folklórny súbor
MINSK Bielorusko

12.00 KUFRÍK PLNÝ TANCA A SPEVU
CVČ ADAM Spišská Nová Ves

13.00 IMPULZ – choreografický súbor
POLOTSK Bielorusko

13.30 Ľudová hudba ROMANA
BARABASA Spišská Nová Ves

15.00 – 18.30 MARCEL & JUNIOR
zábavné popoludnie populárnych
moderátorov so súťažami, žonglérska
show popletenými klaunmi, šibalmi na chodúľoch
MLOCI – hudobno-dobrodružná skupina Prešov

19.00 OTVORENIE 60. SPIŠSKÉHO TRHU
XPLOSION – husľové trio
GRIMMY – tanečná skupina
CAMPANA BATUCADA – bubnová show
JAGO – skupina historického šermu
Spišská Nová Ves
skutočný medveď, skutočná veštica,
neskutočné masky…

20.00 ČAČINA – folklórny súbor
pri MKC Spišská Nová Ves
ČAČINARE – folklórny súbor
Spišská Nová Ves

ZABÁVA SA CELÉ MESTO

21.30 THE COLT – country rocková
hudobná skupina Spišská Nová Ves

22.30 – 1.00 STARMÁNIA ORIGINÁL
hudobná skupina Bratislava

18. júl (sobota)

10.00 ČERTOVINKY – rozprávka
pre deti – Divadlo CILILING Prešov

11.00 IMPULZ – choreografický súbor
POLOTSK Bielorusko

12.00 Ľudová hudba
VLADA KUBÁŇA, Spišská Nová Ves

13.00 LOLO A PIŠKÓT NA SAFARI
najbláznivejšia a najfarebnejšia show
pre deti s pesničkami…

14.00 ČABAROK – detský folklórny súbor
MINSK Bielorusko

15.00 BUGGIHO PERCUSSION
latino párty

17.30 PLOŠTÍN PUNK – recesistická
hudobná skupina z Liptova

19.00 ROZSUTEC – folklórny súbor ŽILINA

ZABÁVA SA CELÉ MESTO

21.00 OLYMPIC – legendárna
česká rocková skupina

22.30 – 1.00 h TIP – hudobná skupina
Spišská Nová Ves

od 9.00 h
Futbalový štadión SNV
5. ročník Memoriálu Alexandra Nagya
vo futbale bývalých hráčov
Účastníci: Prešov, Košice, Michalovce, SNV

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *